III Giełda Towarowa IK 2023 - rejestracja

Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest wydarzeniem, w której udział mogą wziąć Klienci hurtowni Instal-Konsorcjum. Główną ideą giełdy jest stworzenie jak najlepszych warunków do zakupów dla instalatorów oraz firm wykonawczych. Podczas wydarzenie odbywają się także szkolenia oraz prezentacje nowości produktowych producentów. W tegorocznej edycji udział zadeklarowało ponad 80 producentów.

Zarejestruj się: https://ik.pl/rejestracja-uczestnikow-na-III-gielde-towarowa-grupy-instal-konsorcjum/rejestracja-uczestnikow-therm-instal

Czego można spodziewać się po III Edycji Giełdy Towarowej Grupy IK w 2023 roku?

- cennych nagród w różnych konkursach,
- specjalnych ofert cenowych oraz pakietów produktów premiowanych dodatkowymi punktami PIK,
- bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami producentów, dystrybutorów oraz specjalistów, z którymi współpracuje Grupa Instal-Konsorcjum,
- merytorycznych szkoleń, prelekcji i pokazów instruktażowych, wydarzeń towarzyszących, które wzbogacają i urozmaicają formułę Giełdy Towarowej.

Dlaczego warto wybrać się na III Edycję Giełdy Towarowej Grupy IK?

Giełda Towarowa jest jednym z większych wydarzeń branżowych. W tegorocznej edycji udział zadeklarowało ponad 80 producentów z Polskich oraz całego świata. 

Możliwość spotkania z producentami

III Edycja Giełdy Towarowej Grupy IK daje możliwość spotkania się z czołowymi producentami z branży. Klienci mogą z nimi nie tylko porozmawiać, ale także nabyć towary w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, których próżno szukać na sklepowych półkach. Wielu wystawców właśnie podczas tego wydarzenia planuje premiery nowych rozwiązań, dzięki czemu odwiedzający Giełdę instalatorzy i firmy wykonawcze jako pierwsi mogą zapoznać się z niedostępnymi jeszcze na rynku produktami.

Wydarzenia towarzyszące i wiele atrakcji

III Edycja Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum będzie także bogata w wiele atrakcji, które sprawią, że pomiędzy spotkaniami i zakupami będzie można przyjemnie spędzić czas. Co więcej, po raz kolejny szykujemy wiele, atrakcyjnych nagród. Wystarczy zarejestrować się wcześniej na stronie i spełnić określone w regulaminie warunki. 

Link do rejestracji: https://ik.pl/rejestracja-uczestnikow-na-III-gielde-towarowa-grupy-instal-konsorcjum/rejestracja-uczestnikow-therm-instal

Serdecznie zapraszamy ! 

Outlet

Kontakt

al. Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź
Godziny otwarcia

PN-PT 07:00 - 16:00

Jak dojechać
Mielczarskiego 55, 25-709 Kielce
Godziny otwarcia

PN-PT 07:00 - 16:00

Jak dojechać
al. Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź
Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00

Jak dojechać
Zgłoszenie serwisowe on-line Wyślij zgłoszenie serwisowe