Dofinansowanie z programem - Moja Woda!

Program „Moja Woda” – Ochrona Zasobów Wodnych na Twojej Posesji

Chciałbyś oszczędzać na rachunkach za wodę i jednocześnie dbać o środowisko? Dzięki programowi „Moja Woda” wspieranemu przez WFOŚiGW masz szansę na zatrzymanie deszczówki na posesji To okazja, żeby zrobić coś dobrego dla Ziemi i swojego portfela!

Czym jest program „Moja Woda”?

Program „Moja Woda” ma na celu zatrzymywanie wody opadowej na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz jej wykorzystywanie poprzez rozwój zielono-niebieskiej infrastruktury. Dzięki temu nie tylko dbasz o środowisko, ale także korzystasz z własnych zasobów wody w sposób efektywny.

Jakie produkty oferujemy?

W naszym sklepie znajdziesz produkty spełniające warunki programu „Moja Woda”. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania, które umożliwią Ci efektywne gromadzenie, retencję oraz wykorzystanie wody opadowej i roztopowej na Twojej posesji. Nasze produkty, zbiorniki retencyjne są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą aktywnie zaangażować się w ochronę środowiska i zarządzanie zasobami wodnymi.

Jak skorzystać z programu?

Program „Moja Woda” oferuje dofinansowanie na zakup i montaż produktów związanych z retencją wody opadowej na Twojej posesji. Dzięki dotacji, możesz uzyskać nawet 80% kosztów kwalifikowanych instalacji. Warunkiem jest spełnienie określonych kryteriów, m.in. posiadanie budynku mieszkalnego jednorodzinnego na posesji.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Uczestnictwo w programie „Moja Woda” nie tylko pozwala Ci zaoszczędzić na kosztach instalacji retencyjnych, ale przede wszystkim daje możliwość aktywnego wkładu w ochronę zasobów wodnych i dbałości o środowisko. Ponadto, dzięki wykorzystaniu własnych zasobów wody, możesz obniżyć koszty związane z korzystaniem z wody dostarczanej przez sieć publiczną.

Skorzystaj z naszej oferty!

Kontakt: 
Mgr Inż. Katarzyna Nyziak 


tel.: 604 217 000      e-mail: knyziak@therm.pl

Outlet

Kontakt

al. Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź
Godziny otwarcia

PN-PT 07:00 - 16:00

Jak dojechać
Mielczarskiego 55, 25-709 Kielce
Godziny otwarcia

PN-PT 07:00 - 16:00

Jak dojechać
al. Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź
Godziny otwarcia

PN-PT 08:00 - 16:00

Jak dojechać
Zgłoszenie serwisowe on-line Wyślij zgłoszenie serwisowe